Liigu sisu juurde

Valdkonnad

Energeetika

Eesti Gaas/Elenger on mitmekülgse tootevalikuga paindlik ja kiiresti arenev energiaettevõte, mis tegutseb viiel turul – Soomes, Eestis, Lätis, Leedus ja Poolas. Kontserni tuumtoode maagaas tuleb läänest ja laevadel, tegu on piirkonna suurima LNG importööriga. Gaasivõrk ja Gaso pakuvad parimat gaasi jaotusvõrku tarbijatele nii Eesti kui ka Lätis. Elenger Marine punkerdab keskkonnasõbralikele laevadele LNG-d. Kooskõlas rohepöördega kasvab taastuvenergia osakaal rohegaasijaamade ning päikeseparkide näol.

Laevandus

Läänemere juhtiv merelaevandus- ja transpordikontsern Tallink Grupp tegutseb tugevate kaubamärkide Tallink ja Silja Line all. Tallinki uued laevad vastavad nii kõikidele teadaolevatele kui ka tulevastele saastenormidele. Lisaks reisija- ning kaubaveole merel pakub Tallink teenuseid maismaal, opereerides e-poodi, hotelle ja restorane, sealhulgas Burger Kingi ketti üle kogu Baltikumi. Tallinki aktsia on noteeritud Nasdaq Tallinna ja Helsingi börsidel.

Kinnisvara

Infortarile kuulub üle 113 000 m² ärikinnisvara, nende hulgas viis büroohoonet, 324 toaga Tallink City Hotel, 300 toaga Tallink Spa & Conference Hotel ja 166 toaga Tallink Express Hotel Tallinnas ning 256 toaga Tallink Hotel Riga Riias. Lisaks logistikakeskus Maardus, spordikeskus Lasnamäel, tervisekeskus Hiiul ning 56 hektarit suure arenduspotentsiaaliga maad pealinnas ja selle ümbruses. Infortari kaasaegne ja mitmekülgne kinnisvaraportfell areneb pidevalt.

Toetavad valdkonnad

Infortarile kuuluvad ehitusfirmad EG Ehitus, INF Ehitus ja INF Infra ning ehitusmaavarade kaevandamise ja väärindamisega tegelev Eesti Maavarade Grupp. Käimas on suured ehitusprojektid: Sauel kerkib 25 tuhande ruutmeetrine Rimi Logistikakeskus ning Pärnu kesklinnas rajatakse Eesti pikimat kaarsilda. 2024. aasta 17. juuni seisuga kuulus kontserni 47 tütarettevõtet, millest tuntuimad on veel trükikojad Vaba Maa ja Printon, Tallink Takso, 20 väljakuga Tallink Tennisekeskus, põllumajandusettevõte Halinga ning paljud teised.